משלוחים והחלפות

משלוחים:

משלוח עד בית הלקוח בין 2-4 ימי עסקים מיום אישור הרכישה. עלות המשלוח 25 ש”ח והוא מתבצע ע”י חברת “צ’יטה”. ייתכנו עיכובים בתקופות מבצעים וחגים.
ניתן לאסוף את המוצר מרגע קבלת הEmail שההזמנה מוכנה לאיסוף ועד שבועיים לאחר מכן! כתובת לאיסוף: בר כוכבא 8, קומה 1, בני ברק, חנות המפעל.

החלפות:
הלקוח רשאי לבצע החלפת מוצר במוצר אחר, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל gfcasabella@gmail.com או בשיחה טלפונית עם נציג.

החלפת מוצר אשר נרכש במחיר מלא אפשרית החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 30 יום (שלושים יום) מיום קבלת ההזמנה על ידי השליח, או במקרה של איסוף עצמי עד 30 יום (שלושים יום) מיום קבלת ההודעה מהאתר על כך שההזמנה נארזה וממתינה ללקוח לאיסוף עצמי.

החלפה בלבד על מוצר אשר נרכש בזמני מבצע או במחיר מבצע אפשרי החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 5 ימים (חמישה ימים) מיום קבלת ההזמנה על ידי השליח, או במקרה של איסוף עצמי עד 5 ימים (חמישה ימים) מיום קבלת ההודעה מהאתר על כך שההזמנה נארזה וממתינה ללקוח לאיסוף עצמי.

לשם ביצוע ההחלפה יכול הלקוח לתאם עם נציג האתר איסוף של חבילת ההחלפה מביתו ושליחת המוצר החילופי. הלקוח יחויב בדמי משלוח עבור ביצוע ההחלפה הנ”ל (20 ₪ לכל צד).
שים לב! פריטים שבירים ניתן להחליף בחנות בלבד ולא ע”י שליח

 לפני ביצוע ההחלפה חשוב שהלקוח יעטוף ויארוז היטב את המוצרים המוחזרים, על-מנת שיגיעו במצב שמיש בחזרה לידי החברה המפעילה. הלקוח מודע לעובדה שעליו מוטלת האחריות המלאה להחזרת המוצרים מההזמנה אותה החליף במצב שמיש, ולכך שהחברה המפעילה לא תקבל טענה כלשהיא מצידו לגבי מוצרים שלטענתו החזיר במצב שמיש, אולם בפועל הגיעו לידי החברה המפעילה ולמיטב שיפוטה במצב לא שמיש.

ניתן גם להגיע ישירות לחנות בכתובת בר כוכבא 8 בני ברק בשעות הפעילות ולבצע החלפה במקום בתוך זמני ההחלפה.

למעלה

סל הקניות 0

התחבר

יצירת חשבון

אנחנו נשתמש בפרטים האישיים כדי להציע לך תמיכה בתהליך באתר זה, לנהל את הגישה לחשבון וכדי לבצע פעולות נוספות כפי שמפורט במדיניות פרטיות.

לנסות לשחזר

שכח את הסיסמה? הזן את שם המשתמש או כתובת הדואר אלקטרוני. תקבל קישור לאיפוס סיסמה באמצעות דואר אלקטרוני.