עלינו

מה הקטע שלנו עם שולחנות?

היי, אני גולדי, ואני ממש אוהבת לשבת עם המשפחה שלי מסביב לשולחן.
ב-2015 הייתי בהיריון ושברתי רגל. הגבס ירד, הרגל התאוששה אבל בשבוע 36 הרגשתי לא טוב. איבדתי את הראייה והזיכרון, הגעתי לבית חולים, והתחלתי לידה טבעית מלווה בהרבה חששות ותקווה. אחריה הראייה והזיכרון חזרו לאט-לאט, וגם אני חזרתי הביתה עם תינוק יפהפייה ובריא - ועם טראומה. זו הייתה חתיכת שנה 🖤
אבל חזרתי. וכששברתי את הרגל לא היה לי קשר עם העולם בחוץ. ככה זה כשגרים בלי מעלית 🙃 התעסוקה העיקרית שלי הייתה שבת. אירחתי ובישלתי, רקמתי ותפרתי. יצרתי מפיות מבדים שנשכחו מאחור ואחרי הלידה גיליתי שזה עוזר לי להתמודד ושהחיינו, נפל לי אסימון.
קאזה בלה גם נולדה 🎁
ככה מצאתי את עצמי משיקה מותג שנותן ערך אמיתי לחיים: לאחד אנשים שאוהבים מסביב לשולחן צבעוני ומלא בסטייל. לקפל מפיות יפהפיות עם הילדים וליצור חוויות של ביחד. וגם להשקיע בעצמנו, לארח בהנאה ולגלות את היצירתיות שבנו.
רציתי ליצור התרגשות מסעודות חג ושישי, כל שבוע מחדש. החזון של קאזה בלה התחיל ונשאר רחב: איך כל אדם בעולם, ללא קשר לדת, מגזר ועדה, יוכל להרגיש את הסיפוק והשמחה מישיבה משפחתית. ההשקעה בעיצוב השולחן מסמלת את האהבה והכבוד שיש למארחת ולמארח כלפי עצמם וכלפי המשפחה והאורחים.

מפות, מפיות, חבקים ותכשיטים לבית

עם הצוות המהמם של קאזה בלה התחלנו ליצור קולקציות מגוונות וצבעוניות, נוטפות סטייל 4 פעמים בשנה לפי עונות ומועדים, מגמות אופנתיות וביקוש מכן 😍 היה לנו חשוב שהאיכות לא תיפול מהיופי. המוצרים שלנו עשויים מחומרי גלם איכותיים, שלא מתקמטים ונשמרים גם אחרי כביסות וכתמי ידיים ויין של קידוש כי אנחנו מבינות מה זה.

הייחודיות של קאזה בלה טמונה בשילובים

הקולקציות מורכבות מפריטים שמשלימים אחד את השני ומאפשרים חיבורים מקוריים להלבשת שולחן. כל אחת ואחד יוכלו למצוא פריטים ודרכם להגדיר את עצמם ואת אופי האירוח, ולהשתנות מפעם לפעם כי זה הכי כיף 🌺

בזכות האהבה שלכן. תודה

הדגש שלנו הוא על אופנת שולחן דרך סטיילינג עכשווי ומשחק עם צבעים וטקסטורות - כדי לרענן את השולחן המוכר ולהקפיץ אותו בכמה רמות מעל. אבל בזכות האהבה שלכן, לא התאפקנו ויצרנו גם תכשיטים לכל הבית. סלון, חדרי שינה, מרפסת, מטבח – יש לנו את האביזרים שישדרגו כל לוק ונשמה של כל מרחב.
וכל הזמן אנחנו יוצרות וחושבות איך עוד לשדרג את החוויה הקסומה הזו מסביב לשולחן ככה שתהיה משמחת ומגבשת. יצירתית ומקרבת. אפילו האוכל טעים יותר ככה, בדקנו 😍 יש לנו גם קהילת-שולחן משגעת עם טיפים והשראות. מזמינות כל אחת: F F F