משלוחים והחלפות

משלוחים/איסופים:

משלוח עד בית הלקוח בין 2-4 ימי עסקים מיום אישור הרכישה. עלות המשלוח 25 ש”ח והוא מתבצע ע”י חברת “בר הפצה”. ייתכנו עיכובים בתקופות מבצעים וחגים.
ניתן לאסוף את המוצר מאחד הסניפים (בהתאם לבחירה בעת ההזמנה) מרגע קבלת ה Email שההזמנה מוכנה לאיסוף ועד שבועיים לאחר מכן! 

החלפות:
הלקוח רשאי לבצע החלפת מוצר במוצר אחר, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל Customer@casabella.co.il 
נציג יחזור אליכם בתוך 2 ימי עסקים.

החלפת מוצר אשר נרכש במחיר מלא אפשרית החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 30 יום (שלושים יום) מיום קבלת ההזמנה על ידי השליח, או במקרה של איסוף עצמי עד 30 יום (שלושים יום) מיום קבלת ההודעה מהאתר על כך שההזמנה נארזה וממתינה ללקוח לאיסוף עצמי.

החלפה בלבד על מוצר אשר נרכש בזמני מבצע או במחיר מבצע אפשרי החל מיום ביצוע ההזמנה ועד 5 ימים (חמישה ימים) מיום קבלת ההזמנה על ידי השליח, או במקרה של איסוף עצמי עד 5 ימים (חמישה ימים) מיום קבלת ההודעה מהאתר על כך שההזמנה נארזה וממתינה ללקוח לאיסוף עצמי.

לשם ביצוע ההחלפה יכול הלקוח לתאם עם נציג האתר איסוף של חבילת ההחלפה מביתו ושליחת המוצר החילופי. הלקוח יחויב בדמי משלוח עבור ביצוע ההחלפה הנ”ל (25 ₪ לכל צד).
שים לב! פריטים שבירים ניתן להחליף בחנות בלבד ולא ע”י שליח.

 לפני ביצוע ההחלפה חשוב שהלקוח יעטוף ויארוז היטב את המוצרים המוחזרים, על-מנת שיגיעו במצב שמיש בחזרה לידי החברה המפעילה. הלקוח מודע לעובדה שעליו מוטלת האחריות המלאה להחזרת המוצרים מההזמנה אותה החליף במצב שמיש, ולכך שהחברה המפעילה לא תקבל טענה כלשהיא מצידו לגבי מוצרים שלטענתו החזיר במצב שמיש, אולם בפועל הגיעו לידי החברה המפעילה ולמיטב שיפוטה במצב לא שמיש.

ניתן גם להגיע ישירות לחנות בכתובת רבי עקיבא 54 בני ברק / שמגר 16 ירושלים בשעות הפעילות ולבצע החלפה במקום בתוך זמני ההחלפה.

 החזרת מוצר שנרכש באתר תתאפשר באתר בלבד ולא בחנויות